fbpx

Nameliai miške

Ar kada nors svajojote jaukiai praleisti savaitgalį miško apsuptyje? Tuomet maloniai kviečiame Jus apsilankyti erdviame „Natur Camp Birštonas“ kempinge. Jaukūs, išskirtinio dizaino nameliai šalia Žvėrinčiaus miško, švarus ir gaivus oras bei ramybė – viskas, ko reikia kokybiškam poilsiui bei nepamirštamoms akimirkoms.  

Miško nameliai ir glamping palapinės – patogiam poilsiui gamtos apsuptyje

  Savo klientams galime pasiūlyti net 9 miško namelius ir 6 glamping palapines. Kiekvienas jų skiriasi vietų skaičiumi, patogumais, dydžiu, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą nakvynės sprendimą. Miško nameliai ir glamping palapinės kempingo teritorijoje vieni nuo kitų yra išsidėstę pakankamu atstumu, tad privatumo netruks. Viso poilsio metu galėsite mėgautis nuostabiais miško vaizdais ir grynu oru. Peržiūrėti ir rezervuoti Jums patinkantį miško namelį ar glamping palapinę galite internetu arba susisiekite su mumis.  

Nameliai miške – nuoma ir paslaugų kainos

  Namelio ar glamping palapinės nuomos kaina gali svyruoti nuo 39 iki 90 Eur ir daugiau, priklausomai nuo pasirinkto dienų bei atvykstančių žmonių skaičiaus. Atminkite, jog namelių nuomos kainos gali būti šiek tiek didesnės savaitgaliais. Klientų patogumui, taip pat teikiame keletą papildomų paslaugų, tad už simbolinį papildomą mokestį „Natur Camp Birštonas“ galėsite pasinaudoti skalbykla, indukcine kaitlente, išsinuomoti kepsninę, taip pat apsilankyti kempingo bare su terasa. Visi kiti patogumai esantys kempinge (dušas, tualetai, prausyklos, virdulys, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas ir kt.) – jau yra įskaičiuoti į apgyvendinimo kainą.  

„Natur Camp Birštonas“ nameliai miške – ką dar verta žinoti?

  „Natur Camp Birštonas“ poilsio nameliai miške – patogi ir jauki vieta Jūsų vasaros išvykoms. Užtikriname ramų ir kokybišką poilsį gamtoje, nedideliame Birštone kurorte. Čia galioja griežtos ramybės valandos, todėl tai puiki galimybė Jums pabėgti nuo miesto šurmulio, atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe bei tyru oru. Su nekantrumu lauksime atvykstant ne tik Jūsų, bet ir Jūsų augintinių! Išsirinkite tinkamą datą ir rezervuokite patinkantį laisvą miško namelį arba glamping palapinę. Jeigu Jums trūksta informacijos, kreipkitės į mus – mielai atsakysime į Jus dominančius klausimus.