fbpx

Užsakymo taisyklės

Kempingas „Kempingas Natur Camp Birštonas“

Šiomis Kempingo „Kempingas Natur Camp Birštonas“ rezervacijos internetu taisyklėmis yra reglamentuojami Birštono kempingas UAB ir Kliento santykiai, atsirandantys Klientui nuotoliniu būdu internetinėje svetainėje www.naturcamp.lt. rezervuojant (užsakant) apgyvendinimo ir kitas paslaugas Kempinge „Kempingas Natur Camp Birštonas“, adresu Karalienės Barboros al. 1 Birštonas .

Sąvokos:

Kempingas „Kempingas Natur Camp Birštonas“: Birštono kempingas, UAB, įmonės kodas 304751339, PVM kodas LT100011862611, registracijos adresas Marvelės g. 189 Kaunas, 3*** kempingo klasifikavimo pažymėjimo Nr. 13228

I. Rezervavimo procesas:

 1. Pirmas žingsnis: iš rezervavimo lentelės Klientui pasirinkti pageidaujamus apgyvendinimo paketus, apgyvendinimo terminus ir trukmę, papildomas sąlygas / sąlygas (jeigu taikoma).
  2. Antras žingsnis: užpildyti formuliarą, kuriame pateikiami Kliento asmens duomenys, pastabos dėl rezervavimo.
  3. Trečias žingsnis: apmokėjimas.
  4. Rezervacijos (avansinis) apmokėjimas gali būti atliktas vienu iš šių būdų:

* kredito kortele (Visa, Mastercard,);
* elektroniniu banko pervedimu (UAB Paysera LT).
* dovanų kuponu.

II. Apmokėjimas ir užsakymo atšaukimas.

 1. Atlikus apgyvendinimo paslaugos rezervaciją internetu yra gali būti taikomas rezervacijos mokestis kurį sudaro ne mažiau 50% užsakymo vertės, o likusi dalis turi būti sumokama  Klientui atvykus į kempingą. 
 2.  Klientui atlikus apmokėjimą naudojantis sistema „Paysera LT“, Klientui atsiunčiamas automatiškai sugeneruotas el. laiškas, patvirtinantis apmokėjimą ir rezervavimo detales. Klientams rekomenduojama Rezervavimą patvirtinantį el. laišką turėti su savimi atvykstant į kempingą.
 3. Kliento kreditinių kortelių duomenų saugumą garantuoja LB registruota įmonė UAB Paysera LT.
 4. Kempingas „Kempingas Natur Camp Birštonas“ suteikia Klientui teisę atšaukti rezervaciją likus ne mažiau kaip 14 dienų iki atvykimo į Kempingą „Natur Camp Birštonas“.
  Klientas privalo kreiptis raštu el. paštu info@naturcamp.lt informuodamas apie prašymą atšaukti patvirtintą užsakymą. Klientui tokiu atveju grąžinant 100 procentus jo sumokėtos sumos (rezervacijos mokesčio). Lėšos grąžinamos ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo reikiamos informacijos gavimo.
 5. Užsakymo atšaukimui likus mažiau kaip 14 dienų iki atvykimo į Kempingą „Kempingas Natur Camp Birštonas“, arba klientui neatvykus, klientui bus grąžinama visa iš anksto sumokėta suma atskaičius tiesioginius su rezervacijos atšaukimu Kempingo „Kempingas Natur Camp Birštonas“ patirtus nuostolius. Šalys sutaria, kad tiesioginiai neįrodinėtini atšauktos rezervacijos nuostoliai yra ne mažesni nei vienos užsakytos nakties kaina. . Klientas privalo kreiptis raštu el. paštu info@naturcamp.lt  informuodamas apie prašymą atšaukti patvirtintą užsakymą. Lėšos grąžinamos ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo reikiamos informacijos gavimo.
 6. Grąžinant pinigus į Kliento sąskaitą, esančią užsienio banke, banko mokesčiai atskaitomi iš Kliento.

III. Baigiamosios nuostatos

7. Klientas privalo teisingai nurodyti duomenis rezervavimo formuliare ir atsako už pateiktų duomenų tikrumą. Kempingas „Kempingas Natur Camp Birštonas“ neatsako už neteisingai / klaidingai nurodytus Kliento duomenis, klaidingai nurodytas pasirinkto apgyvendinimo datas, trukmę, ir bet kokią, dėl to kilusią žalą Klientui. Klientas privalo atidžiai susipažinti su šiomis taisyklėmis ir tai patvirtinti rezervacijos metu. Nepatvirtinus susipažinimo su taisyklėmis, viešbučio paslaugų rezervacija negalima.

8. Apmokėjimą pagal atliekamą rezervaciją, sistemoje, administruoja elektroninė apmokėjimo sistema UAB Paysera LT. Kempingas „Kempingas Natur Camp Birštonas“ neatlieka jokių elektroninio mokėjimo operatoriaus ar administratoriaus funkcijų ir neatsako už elektroninėmis mokėjimo priemonėmis atliekamų operacijų vykdymą ir mokėjimo operacijų teisingumą.

9. Kempingas „Kempingas Natur Camp Birštonas“ ir (arba) rezervavimo internetu paslaugas teikianti / sistemą aptarnaujanti įmonė neatsako už rezervacijos sistemos nepasiekiamumą ne dėl jų kaltės.

IV. Asmens duomenys

10. Rezervuodamas (pirkdamas) apgyvendinimo paslaugas Kempinge „Kempingas Natur Camp Birštonas“, Klientas sutinka, kad jo asmens duomenys patektų į elektroninės rezervavimo sistemos aptarnavimo duomenų bazę. Šie duomenys bus naudojami rezervavimo procedūrai įvykdyti. Kliento asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis Birštono kempingas, UAB privatumo politika. Duomenų subjektui – Klientui, yra suteikiama galimybė bet kada atsisakyti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais, gavus naujienlaiškį, paspaudus atsisakymo nuorodą.

V. 
Ginčų sprendimas

11. Ginčai, susiję su Kempingo „Kempingas Natur Camp Birštonas“ nuotoliniu būdu sudaromų sutarčių sudarymu yra sprendžiami derybų būdu. Visas pretenzijas dėl paslaugų kokybės Klientas privalo pirmiausiai pareikšti tiesiogiai Kempingui „Kempingas Natur Camp Birštonas“.

12. Jei derybų metu ginčo su Klientu nepavyksta išspręsti, prašymą/skundą dėl įsigytų paslaugų galima pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt , tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/