Birštono kempingas – Natur Camp Birštonas

Natur Camp Birštonas įsikūręs pačiame Birštono kurorte, pušyno apsuptyje. Erdvioje kempingo teritorijoje rasite 100 kv. m. dydžio aikšteles autonameliams, karavanams ar palapinėms. Didžioji dalis aikštelių turi elektros prisijungimo taškus. Kempingo teritorijoje taip pat yra ir nežymėtų aikštelių teritorija kurioje galima statyti palapines medžių pavėsyje.

Natur Camp Birštonas – įkvėptas gamtos!

Gamta mus įkvepia ir užburia! Kurdami kempingą patys mėgaujamės Birštono gamtos ramybe! Mūsų kempinge – ramybė ir poilsis yra svarbiausia. Todėl visų poilsiautojų maloniai prašome gerbti vieni kitų poilsį ir labai stengiamės užtikrinti kempingo taisyklių laikymąsi, kad visi galėtume maloniai pailsėti.

Pas mus kempinge rasite:

7 Pušyno namelius su dušu ir WC namelyje pastatytus medžių apsupty. 3 Kempingo namelius be dušo ir WC namelyje. Gyvent juose dušai ir WC bei virtuvėlė yra bendrame prausyklų, skalbyklos bei kempingo virtuvės pastate. Taip pat Kempinge turime ir 6 Glamping palapines su elektra, patogia dvigulia lova ir reikiamais baldais patogiam poilsiui. Dušus, WC bei virtuvėlė – Jūsų patogumui bendrame kempingo pastate.

Kempingo svečius taip pat maloniai kviečiame į Natur Camp Barą esantį Registratūros pastate. Ku rasite įvairių užkandžių bei dienos patiekalų. Savaitgaliais kviečiame pasimėgauti ant laužo verdamu troškiniu ar kitu gamtoje gaminamu maistu. Kiekvieną sekmadienį kvepiname šviežiai and laužo liepsnos kepamais blynais su šviežiai trintomis sezoninėmis uogomis ar obuoliene.

Su nekantrumu lauksime Jūsų atvykstant! Išsirinkite tinkamą datą ir rezervuokite Jums patinkantį laisvą namelį arba glamping palapinę. Jeigu trūksta informacijos, kreipkitės į mus – mielai atsakysime į Jus dominančius klausimus. Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu arba užpildykite užklausos formą – atsakysime kaip galime greičiau.