fbpx

Nameliai Birštone

Domina poilsis Birštono kurorte? Kviečiame apsilankyti „Natur Camp Birštonas“ kempinge – ne tik pailsėti, bet ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Čia rasite net 9 skirtingo tipo namelius bei 6 glamping palapines jaukiai nakvynei gamtos apsuptyje. Su nekantrumu lauksime Jūsų atvykstant!  

Nameliai Birštone – malonus ir kokybiškas poilsis

Pasiilgusiems gamtos, „Natur Camp Birštonas“ yra tobula vieta bent trumpam pabėgti nuo intensyvaus miesto šurmulio, darbų bei kasdienybės. Mūsų kempingo teritorijoje galioje griežtos ramybės valandos, todėl pilnai galėsite atsipalaiduoti. Kempinge laukiami visi – solo keliones mėgstantys, poros, šeimos bei jų augintiniai.  

Namelių nuoma Birštone – kodėl verta apsistoti?

„Natur Camp Birštonas“ kempinge siūlome ne tik platų namelių pasirinkimą nepamirštamai nakvynei gamtoje, bet ir papildomus patogumus. Čia rasite skalbyklą, bendrą virtuvėlę su valgymo erdve, barą su terasa, poilsio kambarį, 12 metrų laipiojimo bokštą, patogias kemperių, autonamelių ar palapinių aikšteles bei kitus būtinus kempingo patogumus. Nepamirškite, jog Birštono kurorte gausu pramogų ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Todėl galėsite apsilankyti vandens batutų bei vandenlenčių parke, pasidžiaugti maudynėmis Birštono ežerėliuose, pasivažinėti dviračių takais, pasivaikščioti Žvėrinčiaus miške, pasigrožėti Nemuno kilpomis iš Birštono apžvalgos bokšto, pasimėgauti SPA procedūromis. Nedvejokite ir rezervuokite Jums tinkamą laiką jau dabar – nuobodu tikrai nebus.  

Nameliai Birštone – kaina: nuo ko ji priklauso?

Planuojate apsilankyti ir domina nakvynės kaina? Nakvynė kempingo namelyje arba glamping palapinėje gali svyruoti nuo 39 iki 90 Eur ir daugiau, priklausomai nuo pasirinkto dienų bei atvykstančių žmonių skaičiaus. Pasirinktam laikui taip pat galite rezervuoti vietą savo kemperiui, palapinei ar mašinai. Tokio tipo nakvynės kempinge kaina nakčiai vienam žmogui prasideda nuo 14 Eur. Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį nakvynės būdą ir rezervuokite tinkamą datą.  

Nameliai Birštone internetu – kaip rezervuoti?

Mūsų interneto svetainėje galite išsirinkti Jums patinkantį namelį ar glamping palapinę ir rezervuoti tinkamiausiai datai. Jums reikės tik užpildyti rezervacijai reikalingus duomenis ir galėsite iš karto atlikti apmokėjimą. Po apmokėjimo, į savo el. paštą gausite rezervacijos patvirtinimą. Trūksta informacijos? Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu arba užpildykite užklausos formą – mielai atsakysime į Jus dominančius klausimus.